Vozidlo BMW letelo cez Topoľčany takmer 100km/h

Dopravná hliadka vykonávala kontrolu dodržiavania maximálnej povolenej rýchlosti na ceste II/499 v Topoľčanoch, keď narazila na výnimočne bezohľadného cestného piráta. Incident sa odohral na Továrnickej ulici, kde je povolené jazdiť maximálne 50 kilometrov za hodinu. Vodič vozidla BMW 320d však svojou nezodpovednosťou prekročil túto rýchlosť a dosiahol neuveriteľných 94 kilometrov za hodinu.

Tento dopravný pirát tak prekročil stanovenú rýchlosť jazdy o neuveriteľných 44 kilometrov. Hliadka auto po zameraní nezastavila, pretože priestupok bol zaistený v rámci takzvanej objektívnej zodpovednosti. To znamená, že bezohľadný vodič nemá možnosť vyhnúť sa svojej zodpovednosti a bude nútený čeliť následkom svojho nezákonného konania.

Na základe zistených informácií bude uponáhľaný šofér v najbližšej dobe očakávať poštu s predvolaním na prejednanie jeho priestupku. Je dôležité si uvedomiť, že takéto nesprávne a nebezpečné správanie na cestách môže mať vážne následky nielen pre samotného vodiča, ale aj pre ostatných účastníkov cestnej premávky. Dúfajme, že takéto prípady nás budú len motivovať k väčšej disciplíne a ohľaduplnosti na cestách.

Zdroj foto: https://www.facebook.com/KRPZNR

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks jsou otevřené.